ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 26.02.2021 14:54

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», 25 лютого 2021 року в Липоводолинській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора  комунальної установи «Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Липоводолинської селищної ради» Сумської області.

У конкурсі на заміщення даної вакантної посади взяло участь три кандидати.

Конкурс відбувся за двома етапами:

Перший етап – перевірки на знання нормативно-правових актів у сфері надання соціальних послуг у формі письмового іспиту.

Другий етап – Презентація перспективного плану

Публічна та відкрита презентація перспективного плану комунальної установи «Липоводолинський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липоводолинської селищної ради».

Рішенням конкурсної комісії, Шкуру Ларису Миколаївну визначено переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липоводолинської селищної ради» Сумської області.

Під час конкурсу проводилася відеофіксація. Ознайомитися з відеозаписом можна за посиланням: