ПРО ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.02.2021 14:10

Фото без описуДо уваги Липоводолинської громади! Повідомляємо про засідання виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради, яке відбудеться 24 лютого 2021 року о 09.00 годині (вул. Роменська, 10, смт Липова Долина, зал засідань).

На порядок денний виносяться питання:

1. Про розгляд звіту  про виконання  бюджету Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.

2. Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Липоводолинської селищної  територіальної громади за 2020 рік.

3. Про роботу з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

4. Про роботу закладів культури на території   Липоводолинської громади.

5. Про призначення та виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

6. Про схвалення  цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку громадянами України в 2021 - 2023 роках.

7. Про розгляд звернень громадян щодо вчинення правочинів.

8. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

9. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

10. Про надання дозволу на розміщення пересувних атракціонів.

11. Про використання спортивних залів закладів освіти для проведення спортивно – масових заходів у позаурочний час та вихідні дні.

12. Про затвердження видів  громадських робіт та перелік об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт у 2021 році.

13. Про затвердження видів громадських робіт та перелік об’єктів для відбування покарання засудженими до громадських робіт у 2021 році.

14. Про затвердження видів громадських робіт та перелік об’єктів для відбування адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних  робіт у 2021 році.

15. Про внесення змін до погосподарського обліку.