НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

Дата: 11.02.2021 20:38

Фото без опису11 лютого 2021 року народний депутат Верховної Ради України Максим ГУЗЕНКО  провів особистий прийом громадян  у  Липоводолинській селищній раді.

До депутата зі своїми проблемами звернулися   мешканці громади, яких   турбували земельні питання, забезпечення водопостачанням та будівництво водогону в с. Столярове. Липоводолинська селищна рада передала звернення до депутата щодо ремонту ділянки дороги Липова Долина-Гадяч. Максим Васильович запевнив, що ця проблема відома і спільно з народним депутатом України по виборчому округу №151 Максимом БЕРЕЗІНИМ будуть працювати над вирішенням питання.

Народний депутат взяв участь у нараді, яку проводив селищний голова Володимир ШТАНЬКО з аграріями громади щодо підвищення відсоткових ставок за оренду земельних ділянок. Максим Васильович, як член комітету з питань аграрної та земельної політики, наголосив присутнім на державних програмах підтримки аграріїв та фермерських господарств.