СТВОРЕННЯ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ КОМАНДИ У ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ – ЗАПОРУКА ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ І ТЕРИТОРІЙ ВІД НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ПОЖЕЖ

Дата: 05.02.2021 13:13

Сьогодні у Липоводолинській  селищній раді  відбулась спільна нарада керівництва громади, Липоводолинського районного сектору  УДСНС в Сумській області щодо стану пожежної безпеки на території громади.

Один із шляхів розв’язання проблем забезпечення пожежної безпеки в населених пунктах громади  є створення місцевих пожежних команд. З метою забезпечення часу доїзду місцевої пожежної команди від місця дислокації до місця ліквідації небезпечної події до 20 хвилин в сільській місцевості.

На засіданні обговорено розміщення у  Липоводолинській громаді місцевих пожежних команд та  розрахунки на  їх утримання.

"У Липоводолинській громаді планується створення щонайменше трьох місцевих пожежних команд. Це дозволить значно зменшити час доїзду до місць виникнення пожеж. Відповідно, це дасть можливість покращити як реагування, так і зберегти матеріальні цінності, людські життя у разі виникнення пожеж у житловому та адміністративному фондах", - зазначив  секретар ради Ростислав САВЧЕНКО.