29 СІЧНЯ УКРАЇНЦІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2021 15:20

Фото без описуСьогодні, 29 січня ми вшановуємо хвилиною мовчання та молитвою пам’ять героїв-студентів, що стали на захист молодої української республіки під Крутами. Вражає саможертовність молоді, яка віддала своє життя за рідну Україну.

Українська нація у різні віхи історії мала своїх героїв, які віддали життя за свою державу. Кожне століття поповнювало нашу історію сторінками боротьби за незалежність. Одна з таких – бій під Крутами. Подвиг студентів, які полягли на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді в боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість евакуювати уряд УНР і продовжити переговори, які завершилися підписанням Брестського миру, відповідно до якого більшовики були вимушені залишити територію України. Отже, схилимо наші голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю Героїв Крут.

Нехай цей скорботний день стане суворою засторогою для всіх, хто бере на себе політичну відповідальність за долю країни. Вірю, що сьогоднішня молодь, усі ми, в умовах незалежності Української держави достойно витримаємо іспит на збереження цілісності України.

Вічна слава Героям Крут!

З повагою

Липоводолинський селищний голова                                                                        Володимир ШТАНЬКО