ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ВОЛОДИМИРА ШТАНЬКА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 27.01.2021 11:57

Фото без описуЩороку, 27 січня, ми разом з усією світовою спільнотою вшановуємо пам'ять жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків і дітей, котрі загинули від рук нацистів у роки Другої світової війни. Масштаби цієї страшної трагедії шокують: на українських землях жертвами Голокосту стали сотні тисяч представників єврейського народу та інших національностей, а в найбільшому нацистському таборі смерті Аушвіц поблизу польського міста Освенцим мученицькою смертю загинуло близько 1,4 мільйона людей.

Пам'ять про невинно убієнних за національними, етнічними, релігійними, культурними ознаками має бути попередженням для людства про небезпеку, що таять в собі тоталітарні ідеології, зверхність, ненависть, ксенофобія та расизм. Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв.

Все більше часу відділяє нас від тих страшних подій. Україна йде європейським шляхом. Ми будуємо наше суспільство на основі принципів демократії, гуманізму, толерантності та соціальної справедливості. У ньому немає і не повинно бути місця расовому насиллю та агресії.

Віддаючи данину пам’яті жертвам нацизму, закликаю усіх людей доброї волі до взаємної поваги та порозуміння. Зробимо все можливе, щоб найбільші суспільну цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували у нашій громаді та країні.

З повагою

Липоводолинський селищний голова                                                                   Володимир ШТАНЬКО