ОРГАНІЗОВАНО НАВЧАННЯ ДЛЯ СТАРОСТ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ОТГ

Дата: 25.01.2021 10:31

Фото без описуНачальником Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, майором внутрішньої служби Олександром ВЕЛИКОДНИМ проведено навчання з старостами старостинських округів  щодо відбуття покарання у виді громадських робіт, адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на території старостинських округів.

На даний час на території Яганівського старостинського округу розпочала відбувати адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт 1 особа.

На даному прикладі начальник Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, майор внутрішньої служби Олександр ВЕЛИКОДНИЙ роз’яснив порядок та умови відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та здійснення контролю за їх виконанням.

В ході навчання обговорено шляхи співпраці між Липоводолинським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області та органами місцевого самоврядування і з інших питань.