ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ УДСЯО В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 20.01.2021 16:42

За ініціативи управління Державної служби якості освіти в Сумській області 20 січня 2021 року проведено консультативну онлайн-зустріч з питань взаємодії органів місцевого самоврядування та управління Державної служби якості освіти в Сумській області в процесах забезпечення якості освіти, в якій взяли участь 65 представників об’єднаних територіальних громад.

Від Липоводолинської територіальної громади участь в зустрічі взяли заступник голови селищної ради Ольга ХИЖНЯК та начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Юлія ШАПРАН.

Мета зустрічі: актуалізувати питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в частині забезпечення якості освіти та ролі Державної служби якості освіти України і її територіальних органів в процесах забезпечення якості освіти та якості освітньої діяльності на відповідній території.

Під час вищезазначеного заходу розглядались наступні питання:

- про результати вивчення діяльності  роботи органів місцевого самоврядування в частині організації та ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів;

- інституційні аудити закладів загальної середньої освіти: підсумки 2020 року та планування на 2021 рік;

- про організацію та проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти;

- про підсумки сертифікації 2020 та початок третього року пілотного проєкту.

Онлайн-зустріч пройшла організовано та конструктивно, органи місцевого самоврядування отримали рекомендації щодо подальшої роботи в процесах забезпечення якості освіти в закладах освіти Липоводолинської ОТГ.