ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ

Дата: 21.12.2020 14:34

Фото без опису20 грудня 2020 року своє 90-ліття відзначив мешканець селища Липова Долина Петро Іванович ХЕКАЛО. З поважною датою довгожителя привітали  заступник селищного голови Липоводолинської громади Ольга ХИЖНЯК та спеціаліст Липоводолинської селищної ради Валентина САМІЛИК.

Ювіляру подякували за невтомну працю, вручили вітальну листівку, подарунок та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття і всіх земних благ.

У свої 90  Петро Іванович  був приємно вражений візитом і радо зустрів гостей з посмішкою та бадьорим настроєм. Дідусь щиро дякував за вітання, залюбки ділився спогадами зі свого життя і бажав гостям у відповідь міцного здоров’я.