УЧАСНИКИ АТО/ООС ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 14.09.2020 14:57

Таке рішення було прийнято, 10 вересня, на сесії Липоводолинської селищної ради. Відповідні зміни були внесені до кошторису витрат на виконання Програми соціального захисту населення  на 2020 рік.

Згідно з програмою, одноразову грошову допомогу, у розмірі 1000 гривень, до Дня захисника України (за особистим зверненням) можуть отримувати учасники АТО/ООС, призвані по мобілізації і по контракту, які зареєстровані на території громади.

Виплата  допомоги буде здійснюватись   відповідно до поданої заяви осіб, які  захищали Україну та доданих до неї копій: паспорта громадянина України з відміткою (довідкою) про реєстрацію місця проживання, картки платника податків, довідки,  якою підтверджується факт участі особи в АТО або ООС та  банківські реквізити.

Додаткову інформацію можна отримати в Липоводолинській селищній раді за адресою: вул. Роменська, 10 або за телефоном 5 14 69.