РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ НОВОГО ЦНАПу

Дата: 04.09.2020 19:06

Фото без описуУ рамках участі у  програмі «U-LEAD з Європою» 22 серпня розпочато капітальний ремонт приміщення Центру надання адміністративних послуг Липоводолинської селищної ради. Проектно-кошторисна документація виготовлена за рахунок місцевого бюджету та передбачає виконання робіт на суму близько 3,5 млн гривень. Половину коштів за сприяння народного депутата України Максима ГУЗЕНКА виділено із державного бюджету, половину ­– із бюджету громади.

Липоводолинською селищною радою проведено відповідну процедуру публічної закупівлі  в системі «PROZORRO». Системою визначено виконавцем ремонтних робіт  Приватне виробничо-комерційне підприємство «Авангард-Н».  04 вересня селищний голова Сергій НИЩЕТА провів виробничу нараду на об’єкті будівництва за участі генерального проектувальника, інженера з технічного нагляду, керівництва підрядної організації. Обговорено хід виконання робіт та наголошено на необхідності дотримання вимог із фізичного створення Центру надання адміністративних послуг, передбаченого технічним завданням програми «U-LEAD з Європою».