НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ!

Дата: 25.08.2020 10:15

Вже стало доброю традицією в Липоводолинській громаді вітати довгожителів та ювілярів з Днем народження. Люди поважного віку особливо потребують уваги, щирих слів та поваги.

23 серпня 90-річчя відзначив житель села Яганівка Пантелеймон  Андрійович КОЙЛО. Привітали ювіляра з такою визначною датою  селищний голова Сергій НИЩЕТА  та спеціаліст  відділу «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради Валентина ПРОЦУН.

Гості побажали  імениннику  міцного здоров’я, наснаги та активності. Теплі слова та подарунки стали свідченням поваги та вдячності ювілярові за його життєвий шлях.

Із великою наснагою Пантелеймон  Андрійович спілкувався з гостями, радо ділився спогадами про прожитті роки. Представники влади  пообіцяли ювіляру, що обов’язково приїдуть вітати його  із  95- та 100-літнім ювілеєм.

Ювіляр подякував усім за теплу зустріч та виявлену увагу з боку  влади.