НАРАЗІ НА СУМЩИНІ У МЕЖАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОФІЛЬНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРОГРАМИ ВЖЕ ТРИ ЗАКЛАДИ БУДУТЬ НАДАВАТИ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 04.06.2020 09:36

З травня 2020 року реалізацію профільної державної програми в Сумській області можуть здійснювати обласна дитяча клінічна лікарня та Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер

Фото без описуЗа інформацією обласного Департаменту соціального захисту населення, обласна дитяча клінічна лікарня та Сумський обласний клінічний лікарсько-фізкультурний диспансер внесені до переліку закладів, що надають реабілітаційні послуги, у травні цього року. І Сумський обласний центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, що має багаторічний досвід роботи з такими дітьми, також продовжує надавати послуги.

Повний перелік реабілітаційних установ, закладів охорони здоров’я, що здійснюють заходи з реабілітації дітей з інвалідністю (станом на 26 травня 2020) розміщено на офіційному веб-порталі Фонду соціального захисту інвалідів України у розділі «Реабілітація дітей».

На Сумщині у 2020 році з асигнувань державного бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю за 5 місяців використано близько 3 млн гривень із запланованих 7 млн гривень,