Рішення від 15 квітня 2020 року

Дата: 21.04.2020 10:30

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1  Про затвердження звіту про  виконання  бюджету  Липоводолинської селищної  ради  за 2019 рік.
2 Про  внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради «Про бюджет Липоводолинської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
3 Про Бюджетний регламент Липоводолинської селищної ради
4

Про  внесення змін до рішення Липоводолинської селищної ради «Про  передачу в оренду майна в смт Липова Долина вул. Лікарняна, 1» .

5 Про приватизацію комунального майна
6 Про приватизацію комунального майна
7 Про встановлення надбавки до посадового  окладу за вислугу років Липоводолинському   селищному голові    Нищеті С.М.
8 Про припинення права користування земельною  ділянкою для ведення особистого селянського господарства.
9 Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
10 Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність
11 Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у спільну власність.
12 Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в тимчасове користування на умовах оренди.
13 Про затвердження технічної  документації та передачу земельних ділянок у власність.
14 Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Шматко О.П.
16 Про затвердження технічної  документації та передачу земельних ділянок у власність Самілику І.М.
17 Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Агрофірма «Руслан».
18 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Чубенку О.В.
19 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Шутьку А.М.
20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Якименку Я.Г.
21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди Якименку Я.Г.
22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в тимчасове користування на умовах оренди Карпцю М.І.
23 Про внесення змін до деяких рішень Липоводолинської селищної ради.
24 Про внесення змін до рішення  Кімличанської сільської ради від 09.04.2019 року «Про розгляд заяви голови ФГ «Діамант Агро-2011» Щербак Б.І.»
25 Про припинення дії договору оренди землі з ТОВ «АП «Прогрес-Технологія».
26 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
27 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
28 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
29 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
30 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
31 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
32 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Завод Кобзаренка».
33 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ФГ «УРОЖАЙНА ДОЛИНА».
34 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ФГ «УРОЖАЙНА ДОЛИНА».
35 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ФГ «УРОЖАЙНА ДОЛИНА».
36 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ФГ «УРОЖАЙНА ДОЛИНА».
37 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ФГ «УРОЖАЙНА ДОЛИНА».
38 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ПП «УКРАЇНА»
39 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Форвард 2018»
40 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Форвард 2018».
41 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Форвард 2018».
42 Про передачу земельної ділянки в тимчасове користування на умовах оренди ТОВ «Форвард 2018».
43 Про затвердження угоди про соціальне Партнерство з СВК «АФ «Семенівська».
44 Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земельних ділянок в с. Берестівка
45 Про направлення клопотання про передачу у комунальну власність Липоводолинської селищної ради земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.
46 Про внесення змін до договору оренди на не витребувані (непереоформлені) земельні частки (паї) укладеного з ТОВ «Мрія».
47 Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів на території Липоводолинської селищної ради.
48 Про внесення змін до рішення  Лучанської сільської ради від 27.01.2017 року «Про заключення договору на не переоформлені паї».