ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ ІЗ-ЗА КОРДОНУ

Дата: 19.03.2020 17:06

Протягом останього часу дуже багато громадян, які перебували в Польщі, Чехії, Італії, Іспанії, Німеччині та інших країнах, де зафіксована епідемія вірусу COVID-19 повернулися додому, в тому числі у нашу громаду. Дуже важливо, щоб кожен із вас розумів, що він своєю самоізоляцією може упередити розповсюдження коронавірусу. Наголошуємо, що наразі дуже важливо, аби кожен із цих громадян дотримувався правил самоізоляції. Також такі громадяни обов'язково мають телефоном повідомити сімейного лікаря про свій приїзд та також про стан свого здоров'я.

Всі інші жителі громади теж неухильно мають дотримуватись правил карантину, дбати про особисту гігієну, користуватись індивідуальними засобами захисту (маски, антисептики, тощо) та по можливості залишатися вдома, щоб уникнути контакту з іншими людьми.

Будьмо відповідальними, не наражаймо на небезпеку інших людей, тільки спільними зусиллями зможемо подолати цей вірус!

Будьте здорові!