ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ПРИЙМАЮТЬ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 13.03.2020 13:44

Фото без описуУрочисте зібрання, присвячене Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, відбулося в  Липоводолинській селищній раді. Напередодні свята щирими словами вдячності, побажаннями благополуччя, щастя, міцного здоров’я та нових професійних досягнень привітав представників житлово-комунального господарства  секретар селищної ради  Ростислав САВЧЕНКО.

Під час заходу кращі працівники підприємств житлово-комунального господарства  селища отримали почесні відзнаки та подарунки.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації Анатолій ГОЛОДНИЙ привітав присутніх із професійним святом та вручиd кращим працівникам галузі грамоти  районної державної адміністрації та районної ради.

Почесною грамотою від Департаменту  житлово-комунального господарства та енергоефективності  Сумської обласної державної адміністрації  був відзначений машиніст котлів  КП «Теплокомуненерго» Олександр Григорович МЕЛЬНИК.