Сумська область, Липоводолинський район

Заклади загальної середньої освіти

ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії  на заміщення  вакантної посади директора Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради
  ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії  на заміщення  вакантної посади директора Панасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Липоводолинської селищної ради

Презентація   ЗВАДИ Я.Ю. (для ознайомлення з матеріалами презентації звертатися до відділу освіти, молоді та спорту  Липоводолинської селищної ради за адресою  вул. Короленка, 1    смт Липова Долина каб. 48).

Презентація   СТЕШЕНКО А.О. (для ознайомлення з матеріалами презентації звертатися до відділу освіти, молоді та спорту  Липоводолинської селищної ради за адресою  вул. Короленка, 1  смт Липова Долина каб. 48).