Стратегія розвитку громади

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2027 РР.

Липоводолинська селищна рада повідомляє про внесення змін до Повідомлення про оприлюднення стратегічної екологічної оцінки документу державного планування Стратегії розвитку Липоводолинської селищної територіальної громади на 2021-2027рр.

10:37 26.03.2021

ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ОТГ ДО 2027 РОКУ

Відповідно до розпорядження селищного голови від 01.10.2020 р. № 171 «Про проведення громадських обговорень проєкту «Стратегії розвитку Липоводолинської об’єднаної територіальної громади на 2020–2027 роки» проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку та Плану заходів із її реалізації на 2020–2023 роки.

09:55 02.10.2020