ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ "ДОПОМОГА ПОРУЧ"

Дата: 21.04.2020 09:06

Фото без описуМіністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проект, створений  для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 р. «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» розпочинає функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч» (далі – Сервіс).

За повідомленям  Міністерства соціальної політики  України з метою  забезпечення  дотримання  установлених правил карантину  та убезпечення  найбільш  уразливих  категорій населення від захворювань  гострою  респіраторною  хворобою   COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2  на Сервісі  розміщуватиметься інформація  про потреби громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю тощо.

Відповідальною особою  за функціонування та  наповнення  Сервісу визначено Розгона  Руслана Миколайовича, завідувача сектору  сімейної,  гендерної політики та протидії торгівлі людьми Управління  соціальних гарантій, пільг та  компенсацій Департаменту  соціального захисту населення  Сумської  обласної державної  адміністрації.

Телефон «гарячої» телефонної лінії «Допомога поруч» Департаменту Сумської обласної державної адміністрації - (77 92 09);

Більш детальніше про інформаційну платформу «Допомога поруч» можна дізнатися за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Залишайтесь вдома, ми працюємо для вас!