Сумська область, Липоводолинський район

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи

Пожар Алла Михайлівна

Пожар Алла Михайлівна - народилася 18 січня 1970 року в с.Подільки Липоводолинського району Сумської області.

З 1977 року по 1987 рік навчалася в Подільківській середній школі.

Освіта вища. З 1987 року по 1992 рік – навчалася у  Сумському державному педагогічному інституті.

З 1992 по  2004  рік працювала у  ВАТ «Липоводолинське підприємство «Агротехсервіс»  на посадах  диспетчера, інженера по кадрах.

2004-2010 роки займала посаду начальника відділу кадрів, секретаря ТОВ «Агріка-2», з жовтня 2010 по листопад 2019 займала посади головного спеціаліста,  завідувача сектору організаційно – кадрової роботи, начальника відділу з управління персоналом та організаційної роботи апарату Липоводолинської районної державної адміністрації

З 14.11.2019 року призначена на посаду начальника відділу організаційно – кадрової роботи  Липоводолинської селищної ради.

Заміжня. Має  сина 1994 року народження.